Wycieczka do parku rekreacji Zoom Natury

Opublikowano: Zaktualizowano:

30 maja 2019 r. dzieci 5 – 6 letnie odwiedziły  Park  Rozrywki Zoom Natury w Janowie Lubelskim, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji.

To pierwsze w Polsce centrum interaktywnej edukacji związanej z przyrodą, które łączy funkcje edukacyjne, rekreacyjne, sportowe i wypoczynkowe. W specjalnych laboratoriach edukacyjnych: Laboratorium Główne Zoom Natury, Laboratorium Awifauny i Troposfery, Laboratorium Energii i Recyklingu oraz Laboratorium Runo Leśne, nasi wycieczkowicze w beztroskiej zabawie mogli poznać otaczający je świat. Dzięki nowoczesnym środkom przekazu dzieci odkrywały tajniki przyrody.

Atrakcją były także zajęcia warsztatowe, podczas których uczniowie przeprowadzali różne eksperymenty.

Na terenie Zoom Natury przygotowano również dla najmłodszych atrakcyjny park kreatywny (skoki na dmuchanej wyspie, budowanie zamków z klocków, trampolina, zjeżdżalnie. Wycieczka do Zoom Natury w Janowie Lubelskim była ciekawą, pouczającą i pełną przygód lekcją przyrody, która zainspirowała do działania i samodzielnego poznawania świata.