Wycieczka do „Madejówki”

Opublikowano: Zaktualizowano:

          27 września  uczniowie klas IV-V  pod opieką Pani Małgorzaty Bożek, Agnieszki Romerowicz oraz Tomasza Maruta uczestniczyli w wycieczce
do Gospodarstwa Agroturystycznego „Madejówka” w miejscowości Obojna.

            Na początku uczniowie mieli okazję poznać i nakarmić ciekawe zwierzęta gospodarskie i egzotyczne w mini zoo. Kolejną atrakcją dla dzieci była przejażdżka wozem po okolicy. W międzyczasie pozostali dobrze się bawili na placu zabaw i degustowali świeżo upieczone na blachach proziaki. Uczniowie lubiący konie mieli okazję na przejażdżkę konno. Następnie wybraliśmy się do lasu na grzyby, a po powrocie część dzieci brała udział
w zabawach i konkurencjach sportowych. Na koniec przyszedł czas
na wspólny posiłek i pamiątkowe zdjęcie.

Dobra pogoda i uśmiechnięte twarze dzieci pokazały, że wycieczka była udana, a „Madejówka” to wspaniałe miejsce na wypoczynek i zabawę.