Turniej piłki ręcznej

Opublikowano:

W dniu 12 kwietnia 2017 roku uczennice naszej szkoły z klas 4-6 wzięły udział w towarzyskim turnieju piłki ręcznej, który odbył się w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Przyszowie Zapuściu. W turnieju wzięły udział cztery szkoły podstawowe w tym dwie z Niska. Turniej okazał się bardzo dobrą lekcją na sprawdzenie swoich umiejętności oraz był okazją na utrwalenie dobrych nawyków gry fair play. Wszystkie uczestniczki dobrze się bawiły, atmosfera była miła i sympatyczna. W ostatecznym rozrachunku dziewczynki z naszej szkoły uplasowały się na trzeciej pozycji. Wszystkie uczestniczki otrzymały symboliczne nagrody, medale oraz puchary. Gratulujemy dziewczynom zaangażowania oraz woli walki jakim wykazały się podczas turnieju. Życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zmaganiach.

Agata Tereszkiewicz