Przedstawienie „Zaczarowany las”

Opublikowano:

W czwartek, 4 kwietnia gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Lalek, który przedstawił spektakl ekologiczny pt. „Zaczarowany las”. Motto przedstawienia brzmiało „Żyj z przyrodą w zgodzie”. Spektakl zachęcał dzieci do szanowania przyrody i dbania o czystość środowiska. Wszystkie przedszkolaki poznały problemy mieszkańców lasu oraz sposób zachowania się podczas pobytu w lesie. Przedstawienie wywarło ogromne wrażenie na dzieciach, szczególnie podobały im się kukiełki. Przedszkolaki włączyły się do wspólnej zabawy, po przedstawieniu chętnie udzielały odpowiedzi na zadawane przez aktora pytania i egzamin z wiedzy o lesie zdały śpiewająco, a każdy z nich wie, jak należy dbać o przyrodę i zwierzęta.

Przedstawienie bardzo podobało się naszym przedszkolakom.