Ortograficzne i matematyczne potyczki w Bojanowie

Opublikowano: Zaktualizowano:
19 marca tego roku odbyła się XXI edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów: z klasy III „a” Gabriela Sałęga i Magdalena Serafin, a z klasy III „b” Karol Dul i Błażej Janiec. Zmagania z ortografią były trudne, ale Magda z III „a” poradziła sobie z zadaniami tak dobrze, że zakwalifikowała się do Powiatowego Konkursu Ortograficznego, który odbędzie się 23 kwietnia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli.

20 marca natomiast odbyła się XXI edycja Gminnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. Tym razem w matematycznych potyczkach wzięli udział: Marcin Gąsiorek (III „a”) oraz Błażej Janiec i Oliwia Mycek (III „b”). Również zadania matematyczne były trudne, ale nie dla Marcina z III „a”, który będzie reprezentował naszą szkołę na Powiatowym Konkursie Matematycznym, który odbędzie się 24 kwietnia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział w tych trudnych zmaganiach, a Magdzie i Marcinowi serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w konkursach na szczeblu powiatowym.