Olimpiada Przedszkolaka 2019

Opublikowano: Zaktualizowano:

Już po raz piąty na terenie gminy Bojanów odbyła się Olimpiada Przedszkolaka. 29 maja 2019 r. wzięły w niej udział wszystkie dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu naszej gminy wraz ze swoimi nauczycielkami.

Celem tej wspaniałej imprezy była integracja grup przedszkolnych, kształtowanie działań prozdrowotnych, propagowanie bezpiecznych zabaw na świeżym powietrzu, zachęcanie dzieci do aktywności ruchowej, doskonalenie sprawności działania i komunikacji w grupie, a także wzbogacanie przeżyć poprzez uczciwe współzawodnictwo.

Tegoroczna Olimpiada odbyła się na boisku wielofunkcyjnym przy Zespole Szkół w Bojanowie. Wszystkie drużyny dzielnie rywalizowały ze sobą w różnych trudnych konkurencjach. Zawodnikom nie był straszny nawet ulewny deszcz, który w pewnym momencie przerwał zacięte zmagania.

Wszystkie drużyny odniosły sukces i otrzymały puchar oraz atrakcyjne nagrody.

Zabawa była wyjątkowo udana, a wszyscy zawodnicy wrócili do swoich przedszkoli zadowoleni i pełni zapału do dalszych zmagań 🙂