Moja świąteczna choinka

Opublikowano:

Konkurs „Moja świąteczna choinka” cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie klas I – VIII Publicznej Szkoły Podstawowej w Stanach przynieśli aż 43 ręcznie wykonane choinki. Komisja konkursowa, w  składzie: dyr. B. Sałęga, A. Wolicka, B. Jurek, M. Magdziak i M. Michalska, zmierzyła się z niezwykle trudnym zadaniem i wybrała najpiękniejsze choinki spełniające wszystkie wymogi konkursowe. Głównym kryterium oceny był warunek, aby choinki wykonane były tylko z naturalnych materiałów. Ponadto jury zwracało uwagę na wkład pracy, estetykę wykonania i pomysłowość prac. Oceny dokonywano w trzech kategoriach wiekowych:

  • kategoria pierwsza – klasy I – III
  • kategoria druga – klasy IV – VI
  • kategoria trzecia klasy VII – VIII

Poniżej przedstawiamy wyniki obrad komisji konkursowej.

W kategorii pierwszej:

I miejsce –  Lidia Burdzy (kl. 1), Mateusz Tetla (kl. 1)

II miejsceAnna Wdowiak (kl. 1), Michał Wdowiak (kl. 2)

III miejscePatryk Tereszkiewicz (kl. 1), Szymon Wdowiak (kl. 1), Emilia Barnaś (kl. 3)

W kategorii drugiej:

I miejsceGabriela Sałęga (kl. 4a), Anna Michalska (kl. 5), Karol Stróż (kl. 5), Damian Sałęga (kl. 6)

II miejsceMilena Lidwin (kl. 4a), Izabela Dul ((kl. 5), Paulina Puzio (kl. 6), Szymon Szymanek (kl. 6)

III miejsceWiktoria Bednarczyk (kl. 4a), Błażej Janiec (kl. 4b), Martyna Cuber (kl. 6)

 W kategorii trzeciej:

I miejsceDagmara Puzio (kl. 8)

II miejsceGabriela Gębska (kl. 8)

III miejsceWiktoria Janiec (kl. 7)

Wszystkie choinki były bardzo pomysłowe i wyjątkowe, dlatego komisja wyróżniła prace następujących osób: Oliwia Cuber (kl. 1), Michał Wdowiak (kl. 1), Jakub Surowiec (kl. 2), Magdalena Serafin (kl. 4a), Emilia Wdowiak (kl. 6), Michał Dul (kl. 6), Szymon Serafin (kl. 7).

Serdeczne podziękowania kierujemy do sponsorów nagród: pani dyrektor B. Sałęgi oraz kierownictwa Nadsańskiego Banku Spółdzielczego w Bojanowie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach oraz zdrowych,  pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i dobrego Nowego Roku.

Organizatorzy konkursu

SKO i SU w Stanach