KONKURS PLASTYCZNY „NAJPIĘKNIEJSZA CHOINKA”

Opublikowano: Zaktualizowano:

Wykonywanie świątecznych ozdób i dekoracji jest piękną tradycją związaną
ze Świętami Bożego Narodzenia. Aby wprowadzić dzieci w ten szczególny nastrój, zainspirować je do twórczości i umożliwić im prezentację zdolności plastycznych, Pani Anna Lesiczka i Pani Marzena Marut zorganizowały konkurs plastyczny na najpiękniejszą choinkę. Konkurs ten adresowany był do najmłodszych uczniów szkoły, do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Cieszył się on ogromnym zainteresowaniem. Dostarczono aż 27 prac, które wyróżniały się dużą estetyką, oryginalnością i pomysłowością. Niezależne jury po burzliwych obradach przyznało I, II i III miejsca.

Oto wyniki:

I miejsca:

Bednarz Dawid, Gałka Krzysztof, Pikuła Amelia, Dul Dominika, Stróż Hanna, Kruk Maja, Guściora Michalina

II miejsca:

Marut Amelia, Bednarz Karol, Dul Olga, Szczęch Wiktor, Wdowiak Anna, Bednarz Wiktor, Bednarz Jan, Surowiec Bartosz, Szczęch Klara, Cuber Oliwia

III miejsca:

Burdzy Lidia, Dul Damian, Burdzy Wiktoria, Maślanka Rafał, Dul Jacek, Małysa Anita, Guściora Gabriela, Gębski Dawid, Wdowiak Szymon, Cuber Igor

Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez dyrektora PSP w Stanach.

GRATULUJEMY !!!