Konkurs Plastyczny ,,Mikołaj w oczach dziecka”

Opublikowano: Zaktualizowano:

W grudniu uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym:

 ,,Mikołaj w oczach dziecka”.

Celem konkursu    było  rozwijanie kreatywności, aktywności i twórczych postaw  uczniów naszej szkoły. Na konkurs wpłynęło  ponad czterdzieści prac  plastycznych spełniających wymagania konkursowe. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.

Ze względu na duże zainteresowanie konkursem i wysoki poziom artystyczny prac, jury  podjęło decyzję o przyznaniu dodatkowych miejsc i wyróżnień.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce:

 Magdalena Chudzik (kl. III), Jakub Surowiec (kl.III.), Nikola Szczerba (kl.III.), Anna Wdowiak (kl.II.), Jacek Dul (kl.II.)

II miejsce:

Karolina Sudoł (kl.III.), Alicja Bednarz (kl.I.), Maja Bednarz (kl.I.), Piotr Żak (kl.III.), Hubert Bednarczyk (kl.III.)

III miejsce:

Bartosz Marut (kl.I.), Patryk Tereszkiewicz (kl.II.), Gabriela Wyka (kl.I), Olga Dul (kl.I.), Jakub Tabor (kl.II.)

Wyróżnienia:

Krzysztof Gałka, Mikołaj Bednarz, Amelia Marut, Karol Bednarz, Anita Małysa, Dawid Gębski, Adrian Dul, Dawid Janiec, Dawid Bednarz, Kinga Ziółkowska, Dominika Puchała, Gabriela Wyka, Piotr Maślanka, Gabriela Kolańska, Amelia Pikuła, Wioletta Szewczyk, Paweł Moskal, Oliwia Cuber, Marcin Gwóźdź, Gabriela Guściora, Mateusz Kuźniar, Bartosz Surowiec, Lidia Burdzy, Piotr Kopała, Izabela Rutyna, Michał Wdowiak, Wojciech Wdowiak, Szymon Wdowiak, Wojciech tabor, Katarzyna Sudoł

Wszyscy uczestnicy  konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Gratulujemy i dziękujemy za udział.