Klasa II w EnergyLandii

Opublikowano: Zaktualizowano:

9 czerwca 2016r. w letni, ciepły i słoneczny dzień odbyła się wycieczka uczniów klasy II naszej szkoły i ich rodziców do EnergyLandii. Jest to najnowocześniejszy, Rodzinny Park Rozrywki w Polsce mieszczący się w miejscowości Zator. Na przestrzeni 26 hektarów znajduje się ponad 60 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Uczniowie mogli m.in. przejechać się RMF Dragon Roller-Coasterem, czyli dużą kolejką górską, Energusiem Roller Coasterem, wziąć udział w wodnej bitwie na łodziach Splash Battle oraz stoczyć walkę z kosmicznymi potworami Monster Attack. Tylko nieliczni śmiałkowie- rodzice zasiedli w Space Boosterze, Tsunami Drop czy Roller Coasterze Mayan, gdzie przeciążenia sięgają prawie 4g. Chętni wzięli także udział w niesamowitej projekcji filmu 7D, która łączyła w sobie pokaz filmu trójwymiarowego zarówno z efektami dźwiękowymi, jak i innymi, w które wyposażone są fotele i sala kinowa. Organizatorkami wycieczki były p. wychowawczyni Monika Michalska i p. Anna Fila – rodzic jednego z uczniów klasy II. Wycieczka miała na celu integrację zespołu klasowego co przy wspólnej zabawie udało się doskonale.
Przekazujemy serdeczne podziękowania naszym sponsorom dzięki, którym nasza wycieczka okazała się niezapomnianym przeżyciem.

Należeli do nich m.in.:

– Rostov Construction IIc New Jersey Paweł Bednarz,rostov

– SANBANK Nadsański Bank Spółdzielczy oddział w Bojanowie, sanbank– Nadleśnictwo Nowa Dęba,  logo_nadleśnictwo

– SZKŁO CENTRUM Anna Dziugieł, logo szkło centrum

– Zbigniew Michalski,

– E-Bilans Spółka Jawna Kancelaria Podatkowa Zbigniew Burchan, ebilans_logo– BEMA- Res Marek Bednarz    bemares

– Danuta Tetla,

– MAC-BUD FIRMA BUDOWLANA Jan Bednarz