,,Hej kolęda, kolęda”

Opublikowano: Zaktualizowano:

 

11 grudnia 2018 r. w przedszkolu w Przyszowie- Zapuściu odbyła się III edycja Konkursu Kolęd i Pastorałek ,,Hej kolęda, kolęda”.

Nasze przedszkole reprezentowała trójka wspaniałych solistów: 

trzyletnia Nadia Serafin, pięcioletni Wiktor Bednarz  i sześcioletni Bartosz Surowiec.

Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, integracja środowisk przedszkolnych  oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych. Konkurs przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem, pod kierunkiem swoich nauczycielek  i rodziców,   przygotowały się do występu.  Poziom konkursu, był bardzo wysoki i wyrównany, wszyscy uczestnicy zaśpiewali pięknie.  Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi. 

Serdecznie im gratulujemy   i życzymy dalszych sukcesów!