Gminny Konkurs Pięknego Czytania

Opublikowano: Zaktualizowano:

29 maja w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stanach odbył się Konkurs Pięknego Czytania pod hasłem „Odkurzyć półkowniki”. W pierwszej kategorii wiekowej wzięli udział uczniowie klas I-III ze wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Bojanów. 

Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Surowiec z klasy I, Jakub Baran i Magdalena Serafin oboje z klasy III „a”. Uczniowie czytali wybrane przez siebie fragmenty prozy dla dzieci. Pamiętali o tym, by czytać głośno, wyraźnie, z właściwą intonacją i w dobrym tempie.

Obrady jurorów trwały bardzo długo i wszyscy z wielką niecierpliwością oczekiwali na werdykt. Nasi reprezentanci za udział w konkursie otrzymali wyróżnienia: dyplomy, książki i słodkości.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach… nie tylko czytelniczych.