Ferie z książką

Opublikowano: Zaktualizowano:

Tuż przed feriami zimowymi  Biblioteka Szkolna w Stanach zaprosiła uczniów klas 0-III do wzięcia udziału w konkursie ,,Ferie z książką.”

Aby wziąć udział w konkursie, należało: wypożyczyć w bibliotece szkolnej ciekawą książkę, przeczytać i wykonać ilustrację lub plakat promujący tę książkę.  Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 26 lutego 2018 r.

I miejsca zdobyły: Oliwia Cuber kl. 0 i Magdalena Chudzik kl. I.

DSC02716 (Copy)

II miejsca zdobyli: Dominika Puchała kl.0., Magdalena Serafin kl.III.,, a”, Klara Szczęch kl.0., Gabriela Sałęga kl. III ,,a”, Amelia Pikuła kl. 0.,            Patryk Tereszkiewicz kl. 0., Damian Cichoń kl. II., Damian Moskal kl. II.,        Filip Sarnowski kl. II., Kacper Sarnowski kl.II.

 

Natomiast dla klas IV-VI ogłoszono konkurs na prezentację multimedialną wybranej książki.

Uczniowie klasy VI: Szymon Serafin, Oskar Puchała i Marcin Bernat, przygotowali niezwykle ciekawą prezentację  serii książek Joanne K. Rowling – Harry Potter, którą z zaciekawieniem obejrzeli uczniowie klas IV-VI. W nagrodę za zaangażowanie chłopcy otrzymali dyplomy i upominki.

DSC02711 (Copy)

Tekst: Marzena Marut