Dzień Kobiet

Opublikowano: Zaktualizowano:

DZIEŃ KOBIET

    Dnia 8 marca w naszym przedszkolu wszystkie małe i duże dziewczynki obchodziły swoje święto. Radosny nastrój panował w sali już od samego rana. Wszystko to dzięki chłopcom, którzy starali się być wyjątkowo mili, uczynni i uprzejmi dla swoich koleżanek. Dziewczynki były zachwycone, kiedy zobaczyły piękne korony, w których mogły się poczuć jak prawdziwe królowe.

    Święto było także okazją do pogadanki z przedszkolakami na temat roli kobiet w ich życiu. Okazało się, że o mamusiach, babciach, siostrach, koleżankach, paniach z otoczenia  moglibyśmy rozmawiać godzinami:). Dzieci także przygotowały samodzielnie laurki dla swoich mam.

     Wspólnie z całą grupą przedszkolną wzięliśmy też udział w szkolnej akademii z okazji Dnia Kobiet. Było tanecznie, śpiewająco i bardzo  humorystycznie.

     W tym dniu wszystkie dzieci  oraz Panie otrzymały drobne upominki, zakupione przez Rodziców, za które bardzo dziękujemy.