DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Opublikowano:

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociech w różnych formach artystycznych. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły wykonane prezenty. Wszyscy z duma patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek.  Gościom towarzyszyły- radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.