Czy Mikołaj może mieć kłopoty?

Opublikowano: Zaktualizowano:

6 grudnia to co roku wyjątkowy dzień dla każdego: najmłodszego i tego nieco starszego. Wszyscy z niecierpliwością oczekują na przybycie Niezwykłego Gościa. Wiedzą przecież, że Św. Mikołaj ma dla nich prezenty i niespodzianki.

Ale… 
Czy Mikołaj może mieć kłopoty? Na to pytanie starali się odpowiedzieć uczniowie klasy VII. Na tle wspaniałej scenografii autorstwa Pani Marzeny Marut wystawili dla wszystkich przedszkolaków przedstawienie pt. „Mikołaj w tarapatach”, które reżyserowała Pani Zofia Ryś.

Święty Mikołaj spotkał się z Czarną Wiedźmą, która rzuciła na niego urok i zamieniła go w malutkiego rozkapryszonego Mikołajka. Wiele osób próbowało odczarować Mikołaja: i Lekarka, i Rycerz, i Szaman. Niestety im się to nie udało. Dopiero Śnieżynka wraz z przedszkolakami po rzuceniu odpowiednich zaklęć odczarowali Mikołaja, który wszystkim dzieciom rozdał wspaniałe prezenty 🙂