„CZARY,MARY NIECH SIĘ SPEŁNIĄ ANDRZEJKOWE CZARY…”

Opublikowano: Zaktualizowano:

 

Dnia 30.11.2017r. świętowaliśmy Andrzejki. W naszym przedszkolu od rana panowała magiczna i radosna atmosfera. Dzień ten wypełniony był wróżbami i świetną zabawą. Tego dnia do przedszkola przyszły wróżki, królewny, piraci i różni bohaterowie znanych kreskówek. Maluszki odwiedziły niezwykłą salę wróżb, poznały sympatyczne wróżki i odkryły tajemnice swojego losu.

Dowiedziały się kim będą w przyszłości, jakie imię będzie posiadał ich przyszły mąż lub żona, kto wyjedzie na wymarzone wakacje itd. Przedszkolaki uczestniczyły także w szkolnej dyskotece andrzejkowej zorganizowanej na sali gimnastycznej. Doskonale bawiły się w rytmach dyskotekowych przebojów. Rodzice dzieci zadbali o słodki poczęstunek. To był bardzo udany dzień.