BAL KARNAWAŁOWY

Opublikowano: Zaktualizowano:

W środę 27 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla przedszkolaków. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Zdobiły ją różnokolorowe łańcuchy, serpentyny, balony.

Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszystkie przedszkolaki przy dźwiękach muzyki bawiły się wyśmienicie! Zabawa urozmaicana była ciekawymi zabawami i konkursami.  Przedszkolaki zadowoleni i pełni wrażeń, wróciwszy do swoich domów mogli podzielić się swoimi emocjami z rodzicami, rodzeństwem oraz dziadkami.

Organizatorom balu oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!