BAL KARNAWAŁOWY

Opublikowano: Zaktualizowano:

BAL KARNAWAŁOWY

    Kiedy 24 stycznia wybiła godzina 16.00 nasze przedszkole stało się zaczarowanym miejscem pełnym kolorowych postaci. Tego dnia odbył się długo oczekiwany Bal Karnawałowy. Dzieci przebrane w przeróżne stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. W naszej sali gościliśmy wróżki, królewny, rycerza, kowboja, pirata, Spidermana i inne ciekawe osoby. Trudno było rozpoznać naszych drogich przedszkolaków. Wszyscy wyśmienicie  bawiliśmy się na dyskotece w rytm największych przebojów ostatnich lat z orkiestrą „Maruty”.

   Podczas zabawy odbył się konkurs na najciekawsze przebranie karnawałowe. Wszystkie nasze przedszkolaki zostały nagrodzone słodkimi upominkami. W klasie zaś czekał na nas pyszny poczęstunek przygotowany przez mamy z trójki klasowej. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji imprezy.

   Niestety radosna zabawa musiała się skończyć. Po godzinie 19.30 zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do swoich domów.